Projekty nie-webowe: z raperem Palto, z inicjatywą społeczną ROVERLOVER (wstrzymane), URBEX TERROR KALISZ (zakończone),

PyziPyzi.pl

Domowe wyroby cukiernicze na terenie Brzezin, Kalisza i do 30km
(C) 2019 All rights reserved
https://pyzipyzi.pl/

Klienta – moja narzeczona, przyszła żona 🙂 Powoli stawia pierwsze kroki w swoim małym biznesie cukierniczym. Chciała stronę, w której mogłaby się odnaleźć. Taką też dostała.

PyziPyzi.pl - WWW
Wygląd strony PyziPyzi.pl

zLasowGodzieskich.com

Hodowla psów rasowych – FCI
(C) 2019 All rights reserved
https://zlasowgodzieskich.com/

Super klientka, która jest właścicielem, wraz z mężem współwłaścicielem dużej hodowli psów rasowych FCI. Klientka zmagała się z wielkimi problemami z poprzednią firmą. Nie mogli się dogadać, kasowali duże pieniądze. Potrzebowała strony prostej, łatwej w obsłudze i na lata. Znalazła mnie poprzez polecenie. Owocna współpraca i mega atmosfera doprowadziła do pięknej strony z hodowlą piesków. Cane Corso, Leonberger czy Shiba Inu. Serdecznie zapraszam!

zLasowGodzieskich.com - WWW
Wygląd strony zLasowGodzieskich.com

Gold-Invest.pl

Handel autami, komis aut
(C) 2019 All rights reserved
https://gold-invest.pl/

Specyfika dość trudnego klienta, jednak z pasją. Handlarz, bo tak w sumie można to nazwać. Mega auta, mega ceny i bezkonkurencyjność lokalna. Miało być złoto, dolary, latające bokiem auta i strona z życiem. W dodatku sklep. Postarałem się sprostać wymaganiom i zrobiłem stronę tak jak życzył sobie klient.

Gold-Invest.pl - WWW
Wygląd strony gold-invest.pl

IRLVNT.EU

IRRELEVANT STREETWEAR CLOTHES BRAND SINCE
(C) 2019 All rights reserved
https://irlvnt.eu https://irlvnt.shop https://irlvnt.pl

IRRELEVANT czyli moja przyszła marka odzieżowa premium, którą tworzę z paroma osobami. Nie bazuje na żadnym CMS. Jest pisana od A do Z przez moją osobę. Co z tego wyniknie? Zobaczymy niebawem

IRRLVNT.EU - WWW
Wygląd strony IRLVNT.EU

CHATA-ID.PL

CHATA-ID Tożsamość Twojego wnętrza
(C) 2020 All rights reserved
https://chata-id.pl

Klientka, która w sumie trafiła na mnie przypadkowo. Projektantka wnętrz i siostra koleżanki, z którą pracuje. Na początek miałem zacząć od dodawania zdjęć do galerii. Jednak poprzednia odsłona strony była fatalna pod względem graficznym, intuicyjnym oraz “silnikowym”. Stwierdziłem i zaproponowałem tam generalny porządek. Strona została całkowicie odświeżona, oraz zaktualizowana pod najnowsze standardy. Życzę dalszych sukcesów i jeszcze więcej klientów, a mojej klientce jeszcze więcej wyobraźni!

Wygląd strony CHATA-ID.PL

WorldTech.com.pl

WorldTech.com.pl – Innovation is us!
(C) 2020 All rights reserved
https://worldtech.com.pl

WorldTech to projekt mojego dobrego znajomego, który jest CEO a ja w projekcie jestem w sumie głównym CTO. Jest to projekt z dofinansowania unijnego. Mój znajomy potrafi świetnie programować w C# jak i C++ dzięki swojej wiedzy stworzył jedyne uniwersalne, unikatowe oraz autorskie oprogramowanie do wszystkich BMW na świecie. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że to ze mną stawiał pierwsze kroki i to ja go uczyłem w technologii IT. Druga sprawa, to że jest jeszcze młodszy – jak dobrze pamiętam o 2 lata ode mnie. Dzięki swojej wiedzy z połączeniu z moją wyjdzie nam ciekawy projekt! A o to strona, którą dla niego przygotowałem

Wygląd strony WorldTech.com.pl

Gynotal.pl

Gynotal.pl – Żel położniczy Gynotal
(C) 2019 – 2020 All rights reserved
https://gynotal.pl

Gytano to projekt dla firmy Meringer. Gynotal miała zaprezentować żel położniczy o efektownym działaniu.

Wygląd strony Gynotal.pl

kocimietkaHASZ.pl

kocimietkaHASZ.pl – Twoje zioła pod ręką!
(C) 2019 – 2020 All rights reserved
https://kocimietkahasz.pl/

kocimietkaHASZ.pl to projekt pasjonatki ziół. Oczywiście wszystko w dobrym słowa znaczeniu jest zielarką tych dobrych ziół. Na początku pracowała u miejscowego zielarza, postanowiła jednak otworzyć własną działalność. Zaczęło się od sklepu stacjonarnego i przełożyło się w sprzedaż zdalną. Tak o to, zaproponowano mi udział w tym szalonym projekcie 🙂

Wygląd sklepu kocimietkaHASZ.pl

SMART-ENERGIA.PL

SMART ENERGIA Hubert Staszczyk
(C) 2020 All rights reserved
https://smart-energia.pl/

Smart Energia to projekt świetnego człowieka – Huberta. Hubert postanowił zająć się sprzedażą energii oraz ogólnie fotowoltaiką. Tak zaczęła się kolejna współpraca.

Wygląd strony Smart-Energia.pl

VIPLook.pl – Bądź WYJĄTKOWA!

VIPLook.pl – Bądź WYJĄTKOWA
(C) 2020 All rights reserved
https://viplook.pl/

VIPLook to po prostu przygoda. Zostaliśmy poleceni na grupach facebook’owych, jako grupa, która zrobi sklep Internetowy. Sklep prosty, który miał spełniać podstawowe funkcjonalności sklepu. Osoba, z którą mieliśmy okazje pracować po prostu niesamowita. Pełna energii Ania, dostępna dobrze zmobilizowana, zaangażowana do pracy. Z takimi ludźmi aż chce się stawiać projekty! To nie koniec historii, bo razem z Anią rozkręcimy sklep w reklamach na Facebook’u

Wygląd sklepu viplook.pl

AmazonkiKalisz.pl – Klub Amazonek

AmazonkiKalisz.pl
(C) 2020 All rights reserved
https://amazonkikalisz.pl

Amazonki z Kalisza to projekt, który zrobiliśmy charytatywnie. Potrzebna była pomoc z zakresu outsorcingu IT oraz stworzenia nowej strony WWW. Panie z Stowarzyszenia nie miały pieniędzy na wykonanie strony, a zajmują się szczytnymi celami – pomagają ludziom. Robią to zupełnie za darmo, prowadzą rehabilitacje. Dlatego też, był to projekt free i jesteśmy dumni, że mogliśmy dołożyć tam cegiełkę.

Strona jest bardzo skromna oraz uboga – taka miała być, ponieważ jest zarządzana przez seniorów.

Wygląd strony amazonkikalisz.pl