Usługi SEM (SEO + PPC). Czyli reklamowanie Twojej firmy w sieci, oraz pozycjonowanie Twojej strony WWW. Usługi SEM na terenie Kalisza jak i całej Polski. Zapoznaj się z ofertą KamikStudio

Usługi SEM. Jeśli chciałbyś założyć firmę, to z czasem warto będzie pomyśleć o tym, aby ją zareklamować. Na początku pewnie będziesz szedł w kierunku reklam offline. Jednak obecnie reklamy online dadzą Ci najwięcej. Wyobraź sobie, że jesteś mechanikiem samochodowym. Masz swój warsztat. Klienci Cię już znają, masz jakieś polecenia. Decydujesz się jednak aby zatrudnić kilka osób i jeszcze zrobić rozgłos Twojej firmie. W tym momencie przychodzi Internet. Zakładasz social-media jak np. facebook czy twitter. Prowadzisz social-media z kategorii Twojej branży – mechanik. Z czasem jednak myślisz jak bardziej wyjść na rynek.

Usługi SEM (PPC + SEO) KamikStudio.pl
Usługi SEM (PPC + SEO) KamikStudio.pl

Usługi SEM (Search Engine Optimization) czyli połączenie płatnych reklam w sieci (PPC tzn. Pay Per Click) oraz pozycjonowania (SEO).

To jest właśnie Ci potrzebne. Reklama w sieci oraz dobre pozycjonowanie. Na początek trzeba zacząć od własnej wizytówki. Jeśli nie wiesz jak stworzyć własną stronę – też Ci w tym pomogę. Gdy masz już swoją stronę WWW trzeba zrobić wizytówką w Google Moja Firma – tak aby klienci Cię znaleźli. Wystarczy, że wpiszą “mechanik samochodowy” a zaraz im się wyświetlisz. Gdy zrobisz wszystkie podstawowe rzeczy czas na pozycjonowanie płatne i całą reklamę w sieci (PPC). Jednak nie masz o tym pojęcia? Z pomocą przychodzi KamikStudio.pl.

Usługi SEM KamikStudio

  1. Pozycjonowanie Twojej strony WWW – kliknij aby dowiedzieć się więcej
  2. Reklamowanie w sieci Twojej firmy w Google (Google Ads) – kliknij aby dowiedzieć się więcej
  3. Reklama twoich produktów w platformie Google Zakupy (Google Merchant Center) – kliknij aby dowiedzieć się więcej
  4. Reklamy na Facebooku (Facebook Ads) – kliknij po więcej

Dodatkowe usługi KamikStudio

Interesuje Cię więcej? Mogę przygotować dla Ciebie stronę Internetową czy wybrać sprzęt dla Ciebie lub Twojej firmy. Zajmuje się także dopłatami do odszkodowań w Kaliszu jak i na terenie całej Polski.

  1. Własna strona WWW na wybranym CMS lub “od deski do deski” – kliknij aby dowiedzieć się więcej
  2. Oferta sprzętowa dla Ciebie lub Twojej firmy – kliknij aby dowiedzieć się więcej
  3. Dopłaty do odszkodowań w Kaliszu jak i na terenie całej Polski – kliknij aby dowiedzieć się więcej