Rozwiązania eCommerce – Pierwszy Informacyjny wpis!

Szukasz rozwiązań eCommerce?

Rozwiązania eCommerce, SEO czy może dopłata do odszkodowania? Jeśli szukasz rozwiązań to jestem osobą na którą dobrze trafiłeś, dam Ci dobrą ofertę oraz pomogę w każdej z tych dziedzin. To co robię, robię z pasji, nikt mnie do niczego nie zmuszał. Chciałbym podzielić się swoją wiedzą, jak i pomóc świadcząc kilka fajnych usług, które być może Tobie właśnie się przydadzą. Sprawdź, ile możesz zyskać 🙂

Okej, dobra zacznijmy od początku, co ja mogę w sumie Tobie zaoferować? Jakie rozwiązania eCommerce i co jeszcze? Masz może sklep? blog? forum? jakąkolwiek witrynę? albo może masz problem z odszkodowaniami? szczególnie tymi zaniżonymi, w których można spokojnie starać się o dopłatę? To posłuchaj mnie:

✔ Google Merchant Center (GMC) – zakupy w Google to w sumie podstawa w dzisiejszym Internecie, korzysta z tego masa osób. Chciałbyś się wyświetlać w zakupach z obrazkiem, dobrym opisem? Pomogę Ci skonfigurować oraz ustawić GMC.

✔ Webmastering / develop – a może tak jakaś strona Internetowa? Chciałbyś coś postawić? Ale nie masz bladego pojęcia? Hmm, to chyba trafiłeś do dobrej osoby. Pomogę Ci postawić swoją pierwszą stronę Internetowym na wybranym przez Ciebie CMSie! Lub możemy poszyć na miarę!

Czekaj, czekaj stop⛔. Mówię do Ciebie może nie zrozumiałym języku? CMS – System zarządzania treścią (Content Managment System), czyli na chłopski rozum przykład: WordPress, Prestashop, Magento, phpbb3, IP.Board, Joomla (portale, fora, blogi, sklepy) na tzw. OpenSorucowych licencjach (głównie).

Wracając

 Po prostu dzwoń! ☎ 519 109 063!

Wiesz co? Może odwiedź na moim fanpage zakładkę USŁUGI -> http://fb.com/kamikstudiopl/services

Zainteresowany? Pytania? Konsultacje? Dzwoń, porozmawiamy! ☎ +48 519 109 063

Leave a Reply