Oferta sprzętowa dla Ciebie lub Twojej firmy? Zadaj na początek sobie pytanie czy borykasz się z problemem tj.:

  • znalezienie odpowiedniego sprzętu dla siebie, lub dla Twojej firmy,
  • czyszczenie Twojego sprzętu, lub sprzętu w Twojej firmie,
  • formatowanie komputerów, telefonów, tabletów,
  • wgrywanie odpowiedniego oprogramowania, jak i oprogramowania antywirusowego,
  • analiza potrzeb software, hardware

Wszystkim tym mogę się zająć! Zgłoś się do mnie poprzez stronę kontaktową. Wypełnij formularz, a ja skontaktuje się z Tobą w ciągu 12 do 24h.

Wybiorę sprzęt dla Ciebie lub Twojej firmy, zoptymalizuje go, oczyszczę, sformatuję. Wgram odpowiednie oprogramowanie, oraz zabezpieczę przed wirusami. Otrzymasz także moje rekomendację oraz wskazówki.

Pracuje także z osobami zajmującymi się grafiką, czy montowaniem filmów. Jeśli także szukasz takich rozwiązań – pisz śmiało

Optymalizacja, konfiguracja bądź formatowanie komputerów, telefonów czy tabletów – Oferta sprzętowa

Twój sprzęt PC lub mobilny został zawirusowany? Jest tak powoli że nie dajesz sobie z nim rady?

Czas na audyt Twojego sprzętu, optymalizacje lub ewentualny format. Formatowanie sprzętu na miękko (do ustawień fabrycznych) może nie dać takiego efektu jak formatowanie sprzętu na twardo (twardy reset). Wyzerowanie Twojego sprzętu pomoże w dużym stopniu na płynność aplikacji, usunięcie wirusów oraz poprawę wydajności sprzętu etc. Jeśli nie masz o tym pojęcia zapytaj specjalistę w Twojej okolicy lub po prostu skontaktuj się ze mną.

CENNA UWAGA!: Pamiętaj, że nie udawaj że nie znasz się na sprzęcie. Nie mów “Panie, ja się nie znam – zrób to”. Firmy widząc niewiedze klienta będą wciskać Ci najgorszy kit. Tylko po to, abyś zapłacił więcej. Zważaj na słowa, firmy bardzo to wykorzystują

Usługi napraw sprzętu, formatowania, optymalizacji na terenie Kalisza – Oferta sprzętowa

Nie ukrywam, że mieszkam na terenie Kalisza w województwie Wielkopolskim. Mogę pomóc naprawić sprzęt bądź go sformatować jednak na terenie Kalisza do max. 75km. Jeśli jednak obdarzysz mnie zaufaniem możesz wysłać swój sprzęt (możemy podpisać umowę). Wtedy będę mógł zrobić dla Ciebie to co chcesz.

Oferta sprzętowa. Formatowanie komputerów, tabletów, komórek kalisz
Źródło obrazka: medium.com

Oprogramowanie sprzętu – Oferta sprzętowa

Oprogramowanie sprzętu wgrywam na podstawie wytycznych właściciela sprzętu. Daje także swoje rekomendacje, co powinno się znaleźć oraz jakie są koszty. Jeśli klient chciałby pirackie oprogramowanie to tylko na własną odpowiedzialność. Wszystko robię legalnie, więc nie zamierzam ponosić konsekwencji prawnych.

Bądź na bieżąco, sprawdzaj mojego bloga: