O KamikStudio

Cel, misja oraz historia marki

Czy jesteśmy agencją?

KamikStudio to zespół, który będzie częścią Ciebie

Moją pierwszą stronę WWW stworzyłem 9 lat temu w 2011r. Rozwijałem się jako influencer. Robiłem ciekawe projekty stron WWW w tym także eCommerc (sklepy online). Wspierałem filar IT. Naprawiałem sprzęty, konfigurowałem środowiska, tworzyłem serwery gier.

W 2018r., byłem marką jednoosobową, która świadczyła cztery filary usług – ousourcing IT, tworzenie stron WWW, usługi SEM oraz dopłaty do odszkodowań.

W sierpniu 2020r. dołączyły do mnie najbardziej zaufane osoby. Developer oraz genialny grafik i montażysta filmów oraz Programista z pasją do C++ i bibliotek QL. Zmieniliśmy markę i połączyliśmy się w jedną całość.

Dziś stworzymy Twoje własne WWW. Zaopiekujemy się marketingiem. Dostarczymy outsourcing IT oraz wesprzemy programistycznie.

Patryk Kowalski

CEO & Founder KamikStudio

Projekt w skrócie - czyli najwazniejsze 4 kroki

Proces współpracy

Ustalamy warunki współpracy

Przygotowujemy analizę Informatyczną

Tworzymy wspólny projekt. Jesteśmy w stałym kontakcie

Omawiamy, poprawiamy, wdrażamy

Dlaczego KamikStudio

Misja oraz cel

Naszą misją jest tworzenie jeszcze lepszego Internetu. Nie jesteśmy samolubni, przekazujemy 100% wiedzy klientowi, aby nie został sam z problemem. Chcemy dać najlepsze rozwiązanie na miarę budżetu interesanta. Naszym celem jest zawsze wejść w zespół & firmę kontrahenta, aby być jego częścią i dać 100% satysfakcji z wykonywanego produktu.

  • Nie pobierzemy opłat za brak efektu
  • Jesteśmy dostępni 24/7
  • KamikStudio to Informatycy, Webdeveloperzy, Digital Marketerzy, Programiści w pigułce

Płacisz za efekt

Dostosowujemy się pod klienta. Nie robimy wyzysku w dwie strony. Produkt w 100% pod klienta z naszymi rekomendacjami.

Dożywotnie wsparcie

Wchodząc z nami w współpracę, jesteśmy częścią Ciebie. Nie zostawimy Cię w potrzebie. Wszelkie updaty, upgrady i poprawki są po naszej stronie.

Pełna dokumentacja

Analiza jak i pełną dokumentacje zawsze otrzymasz po wykonaniu projektu. Z dokumentem może pracować każdy developer - niekoniecznie tylko my 🙂

KamikStudio - Twój pomysł, nasze kompetencje

Zakończone realizacje

Zakończona realizacja to nie jej całkowity koniec. Rozpoczyna się kolejny etap przygody, którym jest dożywotnie wsparcie. Nie zostawiamy projektu po jego zakończeniu. Na bieżąco poprawiamy krytyczne błędy (jeśli wystąpią) oraz aktualizujemy stronę.