Kim jest KamikStudio

Cześć, jestem Patryk Kowalski. W Internecie kiedyś znany pod pseudonimem KAMIKADZEKKS. Rówieśnicy jednak skrócili pseudonim do Kamik – i tak zostało do dziś dzień. Urodziłem się w Kaliszu, województwie Wielkopolskim. Jestem młodym, ambitnym oraz zdolnym człowiekiem z pasją i zaangażowaniem. Urodziłem się 16 grudnia 1996r. Uczęszczałem do Technikum Informatycznego w Kaliszu przy ul. Rzemieślniczej. Skończyłem szkołę z tytułem Technika Informatyka. Gdy już pierwszy raz stanąłem przed obliczem technologii informatycznych, myślałem że mam o tym pojęcie – ponieważ byłem samoukiem, wiele nauczyłem się w domu niż w szkole. Mimo słabych ocen, praktyką osiągnąłem to co jest teraz i tu gdzie jestem. Informatyka jednak nie posłużyła mi z czasem.

Żadnej pracy się nie boje

Nie dostałem niczego w spadku, ani złotego zegarka po ojcu. Nie miałem nic na start, wszystko musiałem osiągać sam. Musiałem zarobić na swoją pierwszą koszulkę, zorganizowanie osiemnastki, prawa jazdy, auta, drugiego auta, trzeciego czy mieszkania. Nikt nie dał mi złotówki do tego czego robię. Wychowałem się w biednej rodzinie. Pracowałem w bardzo trudnych warunkach już od czternastego roku życia. Pracowałem ciężko w polu, w szklarni, u ogrodników, wstawałem o 4 rano aby iść do pracy za 6zł na godzinę. Pracowałem w chłodni przez co do dziś nabawiłem się chorób z nosem. Po osiągnięciu pełnoletności zatrudniłem się do McDonalda. Praca na kuchni, przy kasie, później jako szef kuchni. Robiłem także w największym zakładzie pracy w moim regionie COM40 (akord),  po 12h dziennie. Nikt mi tego nie kazał robić – ja po prostu sam chciałem. Chcialem sam osiągnąć coś aby później się z tego cieszyć. Wiedziałem, że ciężką pracą, ambicją oraz motywacją osiągnę to co mam teraz. Wiedziałem, że chce być kimś w przyszłości i chodzić z teczką do pracy. Obecnie mam to co sobie wymarzyłem, a na tym jeszcze nie koniec.

Jakim jestem człowiekiem

Optymistycznym, lubię stworzony świat jak i ludzi (lecz nie wszystkich). Mam zawsze konkretne podejście do tematu. Interesuje się muzyką, informatyką, e-marketingiem oraz z dużym zainteresowaniem przyglądam się działaniom NASA. Krótko mówiąc jestem ciekaw astronomii. Kończąc technikum zdawałem rozszerzoną matematykę oraz fizykę i astronomię. Jestem fanem Hansa Zimmera, polskich starych filmów, oraz czekolady 😊 Nie pokazuje w sobie stresu, oraz tego że można mnie złamać. W moich oczach nie zobaczysz słabości – traktuje to jako wadę. Chociaż może w głębi duszy jestem innym człowiekiem to wielu czynników zewnętrznych nie pokazuje, dlatego mogę powiedzieć że nikt mnie nie zna. Ludzie twierdzą, że jestem dynamiczny oraz jestem jak „uśpiony wulkan”. Jednak naprawdę uwielbiam ciszę i spokój co jest przeciwieństwem do tego kim jestem. Jestem wszędzie, tu i tam. W końcu jestem Kowalski 😊

Pierwsza praca w środowisku IT

Pracowałem w firmie BIG STAR jako Informatyk przez ponad rok czasu, dostałem tą pracę fartem. Jednak potrafiłem się „sprzedać”. Rozmową, oraz małą wiedzą wybrnąłem tak, że dostałem się. Z czasem wiedza rosła a z nią obowiązki. Obsługiwałem wszystkie sklepy w Polsce oraz zagraniczne, zajmowałem się centralą liczącą dwieście osób i uczęszczałem w spotkaniach, prowadziłem negocjacje i jeszcze wiele by wymieniać. Nie ukrywam, że wiele razy improwizacja dodała cukru do wypieku. Napędem do dalszego działania była jednak wiedza, którą pochłaniałem z czasem. Rozwijałem się bardziej w środowisku najnowszego trendu – social media i te sprawy. Mój były kierownik Tomasz W. w wymienionej firmie zawsze dawał taką „szansę” aby jednak iść dalej w jakimś kierunku. Nie wiem czemu, ale to w sumie dzięki niemu poszedłem dalej w eCommerce. BIG STAR na sam koniec mojej pracy zaproponował mi stanowisko Specjalisty ds. eCommerce – ale sprawy potoczyły się inaczej.

Praca w środowisku eCommerce oraz IT

Obecnie pracuje w porządnej rozwijającej się firmie Meringer (TOP w branży Medycznej – Ginekologicznej) i w sumie mam już posadę eCommerce Managera. Rozwijam dwa sklepy Internetowe – jeden na technologii SaaS, drugi na OpenSour’cowym rozwiązaniu. Zarządzam całą strategią e-marketingową, technologią AI, oraz marketing automation’s. Jestem odpowiedzialny za budżet w kanale Internetowym, ale także zajmuje się działką IT w firmie – podobną jak w firmie BIG STAR. Ogólnie większość czasu pochłaniam na całe SEM (PPC + SEO). Firma dała mi także furtkę do edukcji, za którą jestem bardzo wdzięczny. I na pewno nie będę chciał z niej zrezygnować. Jedyną przeszkodzą może być KamikStudio, które chciałbym rozwijać. Obsługuje także wiele domen, blogów, stron WWW które są w posiadaniu firmy. Jestem aktywny na wiedze, pomysły, rozwiązania. Nigdy nie przestaje szukać.

Pasja do SEM

Cały czas nieustanie myślę, nie tylko w pracy ale w domu. Potrafię przepracować 16h w ciągu dnia, a tylko 8h przeznaczyć na sen. eCommerce pochłonął mój czas tak bardzo, że wiedza którą nabyłem może być teraz przeznaczona dla kogoś. Chciałbym przekazać tą widzę komuś. Dać szkolenie. Poprowadzić szkolenie. Moim kolejnym przystankiem jest właśnie ten występ przed ludźmi aby opowiedzieć im jak się reklamować w socialmediach.

Czym jest KamikStudio

Obecnie jestem certyfikowanym dyplomami Informatykiem, oraz dodatkowo przedstawicielem ds. odszkodowań w firmie EuCO – (tak, to dodatkowa praca na boku), a także dyplomowany przez MaxROY certyfikatem Google AdWords, a także europejskim ECDL Starter..

KamikStudio to w przyszłości firma, która będzie zajmowała się SEM w inny sposób niż wszyscy. Będziemy zajmować się przekazywaniem wiedzy od zera a nie od końca. Misją KamikStudio będzie nauka klienta od zera oraz pomoc w działaniach e-marketingowych jako cel do sukcesu. KamikStudio to głównie oferta skierowana do osób, którzy szukają pomocy w usługach Google jak Google Analytics, Google AdWords, Google Tag Manager, Google Merchant Center. Jednak także specjalistyczna pomoc w zakresie Facebook Ads (Business Facebook). KamikStudio pomoże także z ofertą sprzętową czy nową wizytówką (stroną WWW) dla Ciebie lub Twojej firmy. Dodatkowym atutem odbiegającym zupełnie od KamikStudio jest pomoc w dopłatach do odszkodowań. Z tytułu wypadku komunikacyjnego, szkody osobowej, opóźnionego lotu, zmarnowanych wakacji, urlopu etc. A także w przypadkach „relacji”, pieniędzy OFE itp. Wszędzie tam gdzie znajduje się poszkodowany. Całkiem prawdopodobne jest to, że w czasem będzie to pod innym podobnym brandem / szydlem.

Usługi KamikStudio

KamikStudio to nauka i pomoc w SEM, Webmasteringu, Outsourcing oraz dopłatach do odszkodowań od zera do efektu!

KS to cztery filary usług:
– Dopłaty do Odszkodowań
– Usługi SEM (SEO + PPC)
– Oferta sprzętowa dla Ciebie lub Twojej firmy
– Własna strona WWW

Dopłata do zaniżonego odszkodowania

Jeśli Twoje odszkodowanie jest zaniżone w szkodzie osobowej, komunikacyjnej zgłoś się. Obsługujemy także klientów, którym wypłacana jest dopłata za: zmarnowane wakacje, opóźnione loty, z polis AC. Zajmujemy także się odzyskiwaniem pieniędzy z OFE, oraz pomagamy w “relacjach” – odszkodowania za opiekę nad osobą niekoniecznie z naszej rodziny. Wszystkie usługi z dopłaty są całkowicie darmowe. Więcej informacji na stronie.

Pozycjonowanie Twojej strony WWW

Twoja strona słabo się pozycjonuje? Chciałbyś porad? Czy całkowitej pomocy nad projektem? Pomogę Ci aby Twoja strona, może nie była pierwsza – bo tak mówi każdy, jednak aby znalazła się dość wysoko w indeksacji Google. Content Marketing, Google Analytics, Link-bullding, kompresie plików, dane strukturalne, wyznaczniki schema, meta tagi, optymalizacje… Nie ma problemu.

Usługi SEM

Facebook Ads, Google Ads, Google Merchant Center – nie masz jeszcze tam kont? Nie potrafisz zarządzać kampaniami? Potrzebujesz pomocy? Douczenia? Prowadzenia kampanii? Pomogę Ci we wszystkim, dam wiedzę oraz gwarancje wysokiego ROI. Dobrą optymalizacją możesz wyciągać świetne wyniki z swoich reklam – wydając 200zł a zarabiając nawet do 23 000zł. Przekonaj się sam. SEM = PPC + SEO = Nie tylko pomogę w płatnych reklamach, ale także podbuduje Twoje SEO.

Oferta sprzętowa dla Ciebie lub dla Twojej firmy

Szukasz sprzętu dla siebie? Czy może dla swojej firmy? Pomogę Ci wybrać odpowiedni sprzęt, skonfigurować oraz mogę świadczyć pomoc serwisową. Jestem certyfikowanym oraz dyplomowanym Informatykiem z kwalifikacjami E.12, E.13, E.14. Przygotuje Twój sprzęt zgodnie z Twoimi zaleceniami. Przekaże także dla Ciebie rekomendacje i nie tylko.

Stworzenie własnej strony WWW

Chciałbyś mieć swoją własną wizytówkę w Google? Własną stronę? Blog? Sklep? Portfolio? Chciałbyś ją na znanych CMS jak np. WordPress, PrestaShop, myBB, IP.Board etc.? Czy może unikalną i dedykowaną platformę wyróżniającą się spośród wszystkich innych?

Ogólne usługi eCommerce, omnichannel, dropshipping

Jeśli kręci Cię temat eCommerce, omnichannel bądź dropshipping lub ewentualnie świat IT i całej technologii to jesteśmy do dyspozycji. KamikStudio rozwiąże Twoje problemy oraz pytania. Czy możemy pracować dla Ciebie?

Sprawdź także mój fanpage i blog 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *