Forum eCommerce – Pierwsze polskie!

Polskie forum eCommerce, omnichannel, SEO, merchandising, dropshipping
Polskie forum eCommerce, omnichannel, SEO, merchandising, dropshipping

Forum eCommerce – pierwsze oficjalne wsparcie opublikowane 20 grudnia 2018r. Co prawda z niezbyt trafną subdomeną, ale jest! A z nimi domeny podlegające jak: polski-ecommerce.pl forum-ecommerce.pl ecommerce-forum.pl omnichannel-forum.pl oraz polskiecommerce.pl

Pierwsze polskie forum eCommerce – a co z nim?

Forum zostało stworzone na potrzeby różnych rozwiązań problemów w obecnym świecie nowoczesnego e-marketingu. Jednak można także poruszać kwestie trendów e-commerce, czy oferować swoje usługi. Polskie forum e-commerce będzie dostępne dla wszystkich osób bez wyjątku. Przede wszystkim będzie to świetne narzędzie dla przyszłych marketerów. Z czasem pomyślimy nad rozszerzeniem forum, bądź przeniesieniem go na konkretną domenę.

“Doba grup facebook”

Jak dobrze wiemy panuje doba grup na facebook’u etc. Tak na prawdę sieć rozwija się tak szybko, że wszystko można zrobić na socialmediach. Jednak aby coś później znaleźć trzeba odpowiednio szukać. Na forum są wyszczególnione działy oraz poddziały z danej kategorii branżowej / tematyczno&ogólnikowej. Dodatkowo jest szukajka, jak i przeglądanie postów po użytkowniku czy po sobie. Dużo funkcjonalnych ułatwień, które na pewno dogodzą w poruszaniu się na forum społeczności polskiego e-commerce.

Dlaczego miałbym/miałabym wybrać to forum

Tak jak w poprzednim akapicie. Wszystko masz w jednym miejscu, szybki dostęp informacji, możliwość kategoryzowania tematów, zaawansowany edytor treści, załączniki, galerie, obrazy czy nawet wspólny forumowy chat – także dla gości! Na pewno znajdzie się kilkadziesiąt powodów, że forum to dobre rozwiązanie. Wiadomo jednak, że nie zrobimy z niego elektrody 🙂 Ma być przyjazne, ma rozwiązywać problemy, ma pomóc w ofertach etc.

Co tu więcej.. po prostu zapraszamy na forum! https://forum.kamikstudio.pl/

W razie dodatkowych pytań, bądź problemów można się skontaktować: o tutaj (klik)

2 comments

 1. Wojciech
  15 września 2019 at 17:50

  Witam,
  szukam oprogramowania ecommerce aby zacząć sprzedawać swoje produkty przez internet. Myślałem nad małą firmą, która pomoże na każdym etapie. Szukam firm ze Sląska/Katowic. Natrafiłem na firmę Ingre Sp zoo. Czy ktoś może się podzielić opinią o tej firmie o ich systemie? Będę wdzięczny za podpowiedzi, informacje.

  1. KamikStudio
   17 września 2019 at 14:46

   To wszystko zależy czego szukasz. Można skorzystać z oprogramowania OpenSource jak Magento czy Prestashop. Można iść na łatwiznę i postawić WooCommerce na WordPress. Jeśli masz większy budżet to lepiej może oprogramowanie dedykowane, wyróżniające się na rynku. Pisałem także o tym https://kamikstudio.pl/sklep-internetowy-jaki-wybrac/

Leave a Reply