Dopłaty do odszkodowań w Kaliszu

Dopłaty do odszkodowań w Kaliszu, ale i także na terenie całej Polski. O tym w sumie chciałbym dziś napisać. Jednak w sumie wszystkie potrzebne informacje o dopłatach do szkód możesz znaleźć w mojej ofercie: Dopłata do Odszkodowania. W tym jednak wpisie będę chciał przedstawić wszystkie plusy oraz minusy dopłat. Zacznijmy od minusów

Dopłata do odszkodowania w Kaliszu oraz w całej Polsce | KamikStudio.pl
Dopłata do odszkodowania w Kaliszu oraz w całej Polsce | KamikStudio.pl

Minusy dopłat odszkodowań

 1. Nigdy nie wiesz, z kim rozmawiasz po drugiej stronie – czy jest to faktyczny agent czy ktoś podszywający się pod agenta, który może wykorzystać Twoje dane osobowe. Dlatego bardzo ważne jest wypytać się: skąd jest, z jakiej firmy, oraz jego numer agenta. Informacje można sprawdzić dzwoniąc na infolinię firmy, w której rzekomy agent oferuje Ci dopłatę.
 2. Sam proces przy szkodach komunikacyjnych jest krótki. O tym ile trwa proces szkody powiem później. Jednak gdzie tutaj minus? Minus jest taki, ze już przy szkodach osobowych ten proces jest długi. Tak samo przy innych szkodach, nie komunikacyjnych.
 3. Większość firm to firmy prywatne. Pamiętaj, że firma prywatna nie rozliczy Cię z podatku VAT. Dlatego pamiętaj o tym, aby zwrócić uwagę przy wypełnianiu dokumentów aby był dokument oświadczenia podatnika VAT. Najlepiej spytaj się przed sporządzeniem umów czy firma Cię rozliczy – tak abyś dostał w kolejnym roku PIT. Osoby, którą chcą dopłatę do odszkodowań na szybko są najczęściej stratni. Wybierają firmę prywatną nie mając o tym świadomości, pójdą tam gdzie zaoferują więcej pieniędzy a jednak nie jest tak kolorowo. Dlaczego? Proces dopłaty jest bezpłatny, z tego względu że firma zarabia dopiero wtedy gdy sprawa klienta trafia do sądu. Gdy w sądzie sprawa zostanie wygrana wtedy firma bogaci się razy dwa niż to co Ty otrzymałeś do ręki. Oczywiście kwota dopłaty do odszkodowania będzie adekwatna i prawidłowa. Jednak Ciebie jako klienta już nie interesuje to ile firma, która dała Ci pieniądze na tym zarobi.

Rekomendacja: Wybieraj firmy oficjalne jak np. Europejskie Centrum Odszkodowań S.A działającej na terenie całej Polski oraz w Europie. Może zabrzmi to jako reklama, jednak mogę Ci w tym pomóc – jestem oficjalnym agentem EuCO S.A

Plusy dopłat do odszkodowań

 1. Dopłaty do odszkodowań są całkowicie bezpłatne,
 2. Dopłatę do odszkodowania może otrzymać tak naprawdę każdy. 99% szkód jest zaniżanych przez lekarzy jak i rzeczoznawców,
 3. Większość dopłat jest akceptowane przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe,
 4. Większość Towarzystw Ubezpieczeniowych idzie na ugodę z firmą, która stoi za klientem ze względu na to, że wiedzą o przegranej,
 5. Większa część spraw o dopłat są wygrywane,
 6. Dopłatą zajmuje się indywidualny agent, który załatwia wszystkie formalności za Ciebie,

Proces przebiegu dopłaty

 1. Klient wyszukuje firmę, która zrobi mu dopłatę
 2. Klient znajduje firmę, kontaktuje się z agentem prowadzącym dalej jego sprawę
 3. Agent przedstawia siebie, swoją firmę, legitymuje się oraz mówi w czym pomóc
 4. Klient mówi o problemie oraz rodzaju szkody
 5. Agent wysyła dokumenty wewnętrzne do wypełnienia oraz prosi o dokumentacje (jaką powiem w kolejnym akapicie)
 6. Klient wysyła dokumentacje Agentowi oraz wypełnione dokumenty wewnętrzne
 7. Agent wysyła dokumentacje do firmy, wraz z dokumentacją wewnątrzną w której jest i czeka za feedback’iem
 8. Nieraz potrzeba jest dosłanie dokumentów, przez Klienta do Agenta i Agenta do firmy.
 9. Agent dostając informacje od firmy o statusie sprawy wysyła ją do Klienta. Jeśli jest pozytywna to Klient w ciągu 7 dni dostaje pieniądze na konto. Jeśli negatywna, dokumentacje zostaje zniszczona lub zarchiwizowana a klient poinformowany.

Dokumentacja potrzebna do złożenia prośby o dopłatę do odszkodowania

Szkoda Dokumentacja
Częściowa OC Najnowszy kosztorys, decyzja wypłaty oraz skan dowodu rejestracyjnego (przód oraz tył). Dodatkowym atutem będą zdjęcia uszkodzonego pojazdu.
Częściowa AC Dokumenty takie same jak przy szkodzie częściowej OC + kopia polisy AC (zazwyczaj od 3 do 6 stron A4)
Całkowita OC Kosztorys, decyzja wypłaty, dowód rejestracyjny przód oraz tył, zdjęcia uszkodzonego pojazdu, wycena wartości wraku, wycena wartości auta.
Całkowita AC Dokumentacja jak przy szkodzie całkowitej OC + kopia polisy AC (zazwyczaj od 3 do 6 stron A4).
Osobowa Dopiero gdy zakończone zostało leczenie!

Dokumentacja medyczna, dokładny opis bądź przebieg szkody, dokumentacja wewnętrzna (od agenta)

Inna Pełna dokumentacja, dokumentacja wewnętrzna (od agenta)

Dopłata do odszkodowania w Kaliszu jak i na terenie całej Polski?

Napisz do mnie: [email protected] lub zadzwoń +48 519 109 063. Możesz także wypełnić formularz kontaktowy: o tutaj (klik)

Nie masz pewności i chciałbyś wiedzieć więcej o mnie, mojej osobie i KamikStudio? Nie ma problemu. Zapraszam do lektury pod tym linkiem: o tutaj (klik)

Znajdziesz także mój profil na facebooku: kliknij tutaj

Słowa kluczowe: dopłaty do odszkodowań w kaliszu, dopłaty w kaliszu, odszkodownia kalisz.

Czytaj mojego bloga i bądź na bierząco z KamikStudio

Leave a Reply