Dopłata do odszkodowania. Czym jest dopłata do odszkodowania? Jak uzyskać dopłatę do szkody? Na co zwrócić uwagę? Jakie mamy typy szkód?

Dopłata do odszkodowania jest tzw. Odkupem szkody. Każdy poszkodowany, który otrzymuje należne mu odszkodowanie zgodnie z ustawą z 22 maja 2005 r. Powinien otrzymać zadośćuczynienie. Odszkodowania nie może otrzymać sprawca zdarzenia – czyli osoba, która przyczyniła się do wypadku. Dopłata do szkody to oskarżenie ubezpieczyciela, który wypłacił pieniądze poszkodowanemu, które nie rekompensują strat poszkodowanego. O tym, jak wygląda przebieg, napiszę później. W 90% przypadków wszystkie odszkodowania są zaniżone przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe czy rzeczoznawców przy szkodach komunikacyjnych. Jedynym wyjątkiem, kiedy sprawca może otrzymać odszkodowanie, jest polisa AC w odszkodowaniach miejskich (wypadek komunikacyjny / kolizja). Jak taką dopłatę uzyskać? Możesz działać na własną rękę, składając wszystkie papiery do ubezpieczyciela. Jednak są także firmy oficjalne (jak Europejskie Centrum Odszkodowań) bądź firmy prywatne — nierekomendowane. O tym jednak później 🙂

Dopłata do odszkodowania – na co zwrócić uwagę

W Polsce jest tysiące firm, które chcą pomóc odzyskać należną dopłatę do odszkodowania. Oczywiście tak, aby klient był zadowolony. Jednak trzeba zwrócić uwagę na to, kto dzwoni oraz z jakiej firmy. Ważne też czy: rozliczają z podatku VAT? Czy umowa jest opodatkowana? Czy podczas podpisywania umowy cesji jest załączone oświadczenie podatnika? Jeśli firma, która proponuje dopłatę do odszkodowania a:

 • nie rozliczy Cię z podatku VAT,
 • oraz nie podpiszesz oświadczenia podatnika przy umowie,

To oznacza, że za trzy lata przyjdzie Ci zapłacić. Za co? Za: wszystkie koszty sądowe (jeśli przegrają sprawę). Dodatkowo będziesz musiał rozliczyć się z przychodu, który uzyskałeś od nich. Większość agencji, które dzwoni z propozycją dopłaty do odszkodowania, nie są „firmami oficjalnymi”, lecz prywatnymi. Dlatego bardzo ważne jest dobranie odpowiedniej firmy, takiej „nieprywatnej”. I przede wszystkim pytać! O wszystko!

Pamiętajcie też, że gwarancje nie otrzymuje się przez telefon tylko na piśmie, czy na e-mailu. Jednak patrzmy też na nazwę odbiorcy. Przykład poprawnej domeny odbiorcy: [email protected] – gdzie widać, że domeną po małpie jest euco.pl — sprawdzajmy taką domenę! Porządna firma nie będzie miała Gmail.com Onet etc. Nie będzie miała „wymyślonych domen” typu xyz, „szybkakasa” itp. Nie dajmy się oszukiwać!

Dopłata do odszkodowania – firma prywatna a firma oficjalna

Czystym przykładem oficjalnej firmy do odszkodowań jest firma, w którym jestem oficjalnym Agentem ds. odszkodowań. Europejskie Centrum Odszkodowań S. A w skrócie EuCO Polska. Firma, która posiada wyspecjalizowaną kadrę pracowników, własne kancelarie prawne – prawników, adwokatów, pomocników, asystentów. Obecnie jest TOP 1 w swojej branży. EuCO rozlicza z podatku VAT, umowy są opodatkowane i klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. Nie przyjdzie nic do zapłacenia po latach. W umowie jasno podkreślamy, że wszelkie koszty ponosi firma EuCO. Nawet po przegranej sprawie.

To jak? Wybierzesz EuCO? Wybierzesz mnie? Chcesz mieć zabezpieczenie? Dokonaj odpowiedniego wyboru. Wiem, że może to brzmieć jak typowa reklama agenta, ale przemyśl to dobrze.

Dopłata do odszkodowania - oferta KamikStudio
Dopłata do odszkodowania – oferta KamikStudio

Dopłata do odszkodowania — Moja oferta

Jeśli jesteś zainteresowany dopłatą do odszkodowania, możesz śmiało skorzystać z moich usług. Potrafię pomóc w szkodach komunikacyjnych z polisy OC, AC. W szkodach częściowych oraz całkowitych – główna moja specjalizacja. Pomogę także przy

 • szkodach osobowych,
 • opóźnionych lotach,
 • zmarnowanych wakacjach.
 • odzyskaniu pieniędzy z OFE,
 • kapitalizacja renty (wypłacone od razu około 70 tysięcy),

Krótko mówiać — wszędzie tam, gdzie znajdzie się osoba poszkodowana.

Poniżej znajdziesz sprawę, która Cię dotyczy, oraz co trzeba złożyć (jakie dokumenty) do dodatkowej dopłaty. Jeśli jesteś już gotowy, skorzystaj z formularza poniżej (klik) Ewentualnie zakładka kontakt (klik) i wypełnij formularz.

Dlaczego akurat ja?

Jestem wieloletnim agentem w firmie Europejskie Centrum Odszkodowań S. A. Pomogłem ponad stu osobom i uzyskałem ponad 650 tysięcy złotych odszkodowań, które trafiły do klientów. Chociaż mieszkam w Kaliszu, to pomagam na terenie całej Polski. Wiele osób poleca moją osobę, wydaje opinie na temat dopłat. Oferuje przyjazną atmosferę, szybką realizację oraz solidne podejście do tematu.

Dopłata do odszkodowania w Kaliszu, Poznaniu, Łodzi, Warszawie […] Wszędzie. Jesteś poszkodowany? Daj znać.

Wybierz swój typ szkody:

Typu szkód ubezpieczeniowych
Typ szkody Rodzaj szkody Potrzebne dokumenty, do złożenia prośby o dopłatę do odszkodowania
Szkoda częściowa OC a) najnowszy kosztorys, który posiadasz od towarzystwa ubezpieczeniowego (możesz na początku przesłać tylko sam kosztorys)

b) decyzje wypłaty, którą posiadasz od towarzystwa ubezpieczeniowego

c) kopie dowodu rejestracyjnego przód oraz tył (lub umowę kupna-sprzedaży, jeśli autko zostało sprzedane. Jeśli zaś zatrzymane przez policję to kwitek, który powinni wystawić o zabranym dowodzie)

Szkoda częściowa AC a) dokumenty takie same jak przy szkodzie częściowej OC

b) kopia polisy AC (zazwyczaj jest od 3 do 6 stron A4)

Szkoda całkowita OC a) dokumenty, takie same jak przy szkodzie częściowej

b) wycena wartości pojazdu otrzymana od Towarzystwa Ubezpieczeniowego

c) wycena wartości wraku otrzymana od Towarzystwa Ubezpieczeniowego

Szkoda całkowita AC a) dokumenty, takie same jak przy szkodzie całkowitej OC

b) Kopia polisy AC (zazwyczaj jest od 3 do 6 stron A4)

Szkoda osobowa OC Dopłata do odszkodowania w szkodzie osobowej jest możliwa wtedy i tylko wtedy, gdy zakończone zostało leczenie.. Jeśli warunki są spełnione wtedy należy przyszykować następujące rzeczy:

a) pełna dokumentacja medyczna, wraz z paragonami etc.

b) dokładny opis przebiegu sprawy oraz zdarzenia (pomagam przy tym)

c) jak tylko wypełnisz formularz kontaktowy, skontaktuje się z Tobą. Wyślę na Twój adres e-mail’owy dokumenty potrzebne do wypełnienia. Dzięki tym dokumentom oraz udzielonym pełnomocnictw będę mógł Ci pomóc 🙂

Ciekawostki:

Jeśli nie ufasz mi bądź obawiasz się, że Twoje dane zostaną w jakiś sposób wykorzystane, to:

 • zakryj PESEL,
 • zakryj informacje z dowodu osobistego,
 • miejsce zamieszkania,
 • oraz ewentualne dane wrażliwe, które dodatkowo uznasz za ważne,

Byle było imię oraz przy szkodach komunikacyjnych, aby były dane auta. Takich jak: VIN, numer rejestracyjny, data pierwszej rejestracji itp.). Wymienione dane auta nie są wrażliwe i w żaden sposób powiązane z właścicielem pojazdu.
Warto wiedzieć, że:

 • Można dołączyć inne dokumenty. Czym więcej faktów oraz dokumentów potwierdzających szkodę tym lepiej dla Ciebie. Można uzyskać większą dopłatę
 • Firma EuCO działa już ponad 11 lat na rynku i jest TOP w swojej branży
 • Nasze umowy są opodatkowane, to my rozliczamy klienta z VAT. Podsyłamy gotowy PIT do wypełnienia w okresach rozliczeniowych. Wszystko zrobimy za Ciebie
 • Nie pokrywasz żadnych kosztów!
 • Możesz jedynie zyskać!
  Dopłata do odszkodowania na Facebooku!
  Dopłata do odszkodowania na Facebooku? Tak, znajdziesz mnie także na social mediach. Mój fan page KamikStudio to jedno, ale oddzielnym odłamem są właśnie odszkodowania, które znajdziesz pod tym adresem: Kliknij tutaj
  Troszkę o mnie i dopłatach do odszkodowań

  W załączniku możesz TYLKO dodać kosztorys w pliku PDF do 10MB. Przyśpieszy to proces 🙂

  Sprawdzaj ostatnie wpisy z mojego bloga i bądź na bieżąco!

  Leave a Reply